Přeskočit na hlavní navigaci
Skupinové návštěvy

Chystáte se na zámek Nelahozeves se skupinou? Neváhejte a informujte se o zvýhodněných cenách vstupného a balíčcích služeb.

Ať už jste cestovní agentura, škola, firma či skupina přátel, náš personál Vám ochotně připraví cenový balíček přímo na míru.

Kromě prohlídky můžeme pro Vaši skupinu zajistit i ochutnávku lobkowiczkého vína a piva a oběd v Zámecké restauraci nebo v salóncích prvního patra zámku.

Pro více informací o cenách a dalších službách, které mohou i z Vaší návštěvy zámku Nelahozeves vytvořit nezapomenutelný zážitek, prosím kontaktujte Michaelu Martinickou na tel. č. +420 315 709 154 nebo e-mailu info@zameknelahozeves.cz.

Školní skupiny

Na zámku Nelahozeves obzvláště rádi uvítáme školní skupiny. Školní program "Život šlechtice od dětských střevíčků" je první vlaštovkou edukativních programů, které zámek nabízí pro mateřské a základní školy.

Dále jsme pro vás připravili nový dětský program "Nezdvořák Dvořák", který hravou formou seznámí děti I. a II. stupně s významným skladatelem Antonínem Dvořákem. 

Více informací nalezenete v části Programy pro školy a školky. V případě rezervace školní skupiny prosím kontaktujte Michaelu Martinickou na tel. č. +420 315 709 154 nebo e-mailu michaela.martinicka@lobkowicz.cz.


AkceHlavní navigace: